Wellness na JasneJ
AAAAnoc
Jasne, że Strefa Wellness na Jasnej robi wrazenie!
Czas na relaks? Przyjdź i sam zobacz!

Chwila dla Ciebie? Po długim i ciekim dniu w pracy lub po wyczerpującym treningu czeka na Ciebie Strefa Wellness, która jest idealnym miejscem na regenerację. Odpocznij w relaksującej atmosferze ekskluzywnego wellness na Jasnej. Do dyspozycji naszych gości jest szećś saun, trzy jacuzzi, strefa schładzania i wypoczynku. W naszej strefie organizujemy cyklicznie noce saunowe, ceremonie saunowe 5 dni w tygodniu oraz inne eventy takie jak wieczory panieńskie.

Pamiętaj, że sauna relaksuje, upiększa i pozwala dłżej cieszyć się młodością,
więc odpocznij na JasneJ!
Naprawdę warto!

Strefa wellness jest dostępna TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA OSÓB OD 18 ROKU ŻYCIA

UWAGA! Wejście do strefy wellness w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od 18:30 oraz niedziele od 16:30 jest możliwe TYLKO DLA OSÓB POPRAWNIE SAUNUJĄCYCH. Dopuszczalnym okryciem wierzchnim jest ręcznik, pareo, szlafrok lub prześcieradło.
 
Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych zaleceń zostaną poproszone o przebranie się bądź w przypadku dalszego niezastosowania się do instrukcji, o opuszczenie strefy. 

UWAGA!
W najbliższą sobotę 14.01 od 19:15 oraz w każdy ostatni piątek miesiąca odbywają się rytuały TYLKO DLA KOBIET. Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebooka.

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia Wellness:
Poniedziałek-Piątek
15:00 - 24:00
Sobota i Niedziela
10:00 - 22:00