Jasna ProActive Service Ski & Bike
Firma Proactive zrodziła sie z pasji i zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Z upływem czasu poszerzaliśmy swoją ofertę oraz zakres dzialań przez nas podejmowanych.
Wraz z biegiem lat oczywiste stało się posiadanie i świadczenie usług serwisowych na wysokim poziomie dla naszych klientów. Taki zakres i poziom działań możemy realizować dzięki zaawansowanemu parkowi maszyn,szwajcarskiej firmy Montana, które gwarantują wysoka jakość oferowanych usług. Nasz serwis oferuje szereg usług związanych z naprawą oraz przygotowaniem sprzętu zimowego do sezonu, a także sprzętu rowerowego w sezonie letnim. Dysponujemy doświadczoną kadrą serwisową, a także sprawdzonymi od lat rozwiązaniami, pozwalającymi bezpiecznie i fachowo zadba o sprzęt naszych klientów.

W tym sezonie poszerzamy swoją ofertę o wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Nasz asortyment jest zawsze przygotowany do użycia na stoku i po każdym wypożyczeniu ponownie przeserwisowany. Istnieje możliwość rezerwacji sprzętu online do czego serdecznie zapraszamy.

Można nas odwiedzić w godzinach 11-19 od poniedziałku do piątku oraz od 10-13 w soboty.
 

Dla wszystkich naszych klientów, a zarazem miłośników zjazdów na stokach, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę!

Serwisuj swoje narty na Jasnej po preferencyjnej cenie, na najnowocześniejszej generacji maszynach!Wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczenie naszego serwisanta zagwarantują bezpieczny sezon zimowy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteś klientem Jasnej? Na dobry start sezonu, otrzymasz od nas 20% zniżki na serwis narciarski.


Zaufali nam zawodowcy, więc wypróbuj i Ty!

 
 

 


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia Serwisu:
Poniedziałek-Piątek
11:00 - 19:00