Tenis na JasneJTenis? Jasne, że tak!

Tenis to królowa gier mentalnych, sport piękny, czysty i elitarny. To sport niezwykły, w którym o wygranej oprócz szybkości, wytrzymałości, siły i techniki decyduje głowa. Inteligencja opanowanie, koncentracja, skupienie na „tu i teraz”, to czynniki niezbędne w osiąganiu sukcesu szlifowane na korcie, a potrzebne w życiu codziennym i biznesie. 
 
 
Nieograniczona przestrzeń Hali tenisowej na Jasnej sprawia, że teraz żaden lob nie będzie za wysoki. CONIPUR® TENNIS FORCE to całoroczny kort ziemny najnowszej generacji, o nawierzchni przyjaznej dla stawów ponieważ wszelkie przeciążenia działające na nasz układ kostny są niwelowane.

Szkoła tenisa na Jasnej jest szkołą inną niż wszystkie!
Na Jasnej Twoje dziecko będzie tworzyć wyjątkową sekcję tenisową gdzie dzieci będą czerpały radość z gry w tenisa.
 
Treningi odbywają się w małych grupach szkoleniowych, co zapewnia wszechstronny rozwój motoryczny i koordynacyjny trenujących.
 
Tenisem zajmujemy się kompleksowo. Dla każdego członka naszej sekcji będziemy prowadzili niezależnie od treningu tenisowego osobne treningi ogólnorozwojowe, a ponadto dla dzieci oraz ich rodziców spotkania z ciekawymi sportowcami ze świata tenisa, spotkania z dietetykiem czy fizjoterapeutą.
 
Każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w rywalizacji podczas weekendowych sparingów tenisowych.

Zapraszamy do zapisu na sekcje tenisowe oraz dorosłych na trening grupowy!

Tenis jest naszą pasją, stanie się także Twojej rodziny, ponieważ jest sportem dla każdego.
Poznaj innych tenisowo zakręconych na Jasnej!

 
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia kortów:
Poniedziałek-Piątek
7:00 - 24:00
Sobota i Niedziela
7:00 - 22:00