Samoobrona Kobiet na JasneJ

 
Drogie Panie!
Jasne, że zapraszamy 
na treningi na Jasną!
 
Zajęcia kierowane są dla wszystkich kobiet, które nie tylko chcą zadbać o dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę, ale pragną poczuć się bezpiecznie poprzez trenowanie skutecznej samoobrony. Zajęcia uczą, jak nie wpadać w panikę w kryzysowej sytuacji, dodają pewności siebie, przy okazji są świetną formą spędzenia wolnego czasu w gronie fajnych kobiet. Zajęcia zawierają elementy różnych systemów walki takich jak: krav maga, jujitsu, kick boxing, judo, MMA.

Treningi uczą prawidłowych reakcji przy obronie i ataku. Oparte są na stosowaniu podstawowych technik różnych systemów walki. Szczególną uwagę, podczas zajęć zwraca się na prawidłowe wykonywanie technik. Ćwiczący trenują indywidualnie lub w parach. Treningi kształtują koordynację przestrzennoruchową, wzmacniają mięśnie posturalne i głębokie, kształtują cechy motoryczne; gibkość szybkość, równowagę, zwinność i siłę specjalną. Wszechstronność zajęć polega na trenowaniu w różnych płaszczyznach zarówno w stójce czy też parterze.

Trening prowadzi Jakub Smoliński. Instruktor samoobrony o specjalności walk w bliskim kontakcie,
Multimedalista Ogólnopolskich zawodów w brazylijskim jujitsu, posiadacz brązowego pasa w brazylijskim jujitsu. Posiada doświadczenie w zawodach MMA.Przyjdź, zobacz, spróbuj i przekonaj się, że potrafisz!

Cennik zajęć:
jednorazowe wejście 30 zł
karnet 4 wejścia (ważny 1 miesiąc od daty wydania) 110 zł
karnet 8 wejść (ważny 2 miesiące od daty wydania) 200 zł

Nie zwlekaj zapisz się już teraz!

 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Samoobrona:
Zapisy dla Kobiet od 18 roku życia.

Patryk Kaszubski
791 269 614

Justyna Banik
788 057 698

info@vitalsport.com.pl

Godziny zajęć Samoobrony dla kobiet:
Sobota
12:30 - 14:00