Ferie Zimowe 2017

Licencjonowana szkoła narciarska Snow4Fun

Snow4Fun jest licencjonowaną szkołą narciarską i snowboardową, którą tworzy młoda, energiczna i doświadczona kadra. Działamy stacjonarnie w Szklarskiej Porębie, która zwana jest perłą Karkonoszy. Chcemy żebyście Wy również zakochali się w tym miejscu!  

DSCF2549DSCF2599

Szkoła Snow4Fun powstała w 2010 roku, by uczyć i propagować wypoczynek w rodzinnym gronie. Posiadamy szeroką ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych.  Szkolimy na własnym, bezpiecznym i specjalnie przygotowanym do szkolenia podstawowego stoku Nartolandia, ale również na stokach Szrenicy. Poprzez naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności w zaskakującym tępie zarażamy pasją do białego szaleństwa i powiększamy grono miłośników sportów zimowych. 

Szkoła narciarska i snowboardowa Snow4Fun  ZAPRASZA!
W sezonie 2017 w  ofercie:
- Obóz dla dzieci i młodzieży z szeroką ofertą dodatkową!
- HIT! Ferie dla rodzin z dziećmi!
- obozy instruktorskie (narty/snowboard)
- wyjazdy zagraniczne - zakończenie sezonu we Włoszech!


Formularz zgłoszeniowy
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest KAR – TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach ul. Sienkiewicza 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, pod numerem KRS 0000445008 - właściciel Ośrodka JASNA Sport i Rekreacja. Dane udostępnione na formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji oraz w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla rejestracji i uczestnictwa w akcjach promocyjnych. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zostałam/em poinformowana/y, iż wyrażenie poniższych zgód jest całkowicie dobrowolne i że można wyrazić wszystkie, niektóre zgody, jak i nie wyrazić żadnej zgody, a każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana.